• Forsiden Filmklipp Bilder Bestill filmen Om Hvalfangerklubben Organisasjon av en ekspedisjon Kontakt oss Linker

Hvalfangerklubben i Sandefjord

Styre og ledelse etter årsmøte 25.11.2015


  Styret Telefon Anmerkninger
1 Leder Svein Rolstad 91167961  
2 Nestleder Kjell Fredriksen 93427079  
3 Sekretær Dag W. Holtan 94526200  
4 Kasserer Walther Olsen 41519824  
5 Styremedlem Ivar Liverød 94157332  
6 Styremedlem John Abrahamsen 48118865
7 1. Varamedlem Harry Mathiassen 91741860  
8 2. Varamedlem Vidar Sandstø 98037622  
9 Revisor Torgeir Frugaard 91152715  
       
Valgkomiteen Gunnar Kristiansen 95761204  
  Jan Olav Heibø 91114091  
       
Arrangementskomite Ivar Liverød    
  Svein Rolstad    
       
Hvalbåten Southern Actor      
Kaptein Johan R. Bergland 90067471  
Daglig leder Kåre A. Mathiesen 91582713  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Leder Henning Johansen - 16.6.2012
               Kaptein Jens Christensen - 1.4.2012

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hvalfangerklubben i Sandefjord har 614 medlemmer som har vært med på på mange hvalfangstekspedisjoner i Antarktis. Noen er i dag mannskap på hvalbåten ”Southern Actor” som eies av Sandefjord kommune. Det er også en stor dugnadsgjeng som jobber hele året om bord i båten.

Adresse - Hvalfangerklubben i Sandefjord:

Walther Olsen
Byggveien 3
3223 Sandefjord
walther.olsen@c2i.net

Mobiltelefon direkte til hvalbåten er  913 27226 - 913 27226

For leie av hvalbåten ta kontakt med Reiselivsforeningen i Sandefjord på tlf: 33 46 05 90 - 33 46 05 90.

 

 • Webdesign: Bjørn Erik Rønningen • 20©02 Hvalfangerklubben i Sandefjord •

legend blue 11s jordan 11 Legend Blue legend blue 11s jordan 11 legend blue jordan 11 legend blue louis vuitton outlet jordan 11 legend blue lebron 11 black infrared 6s legend blue 11s louis vuitton outlet jordan retro 11 beats by dre cheap beats by dre cheap jordan 11 legend blue black infrared 6s black infrared 6s louis vuitton outlet black infrared 6s black infrared 6s Legend Blue 11s coach outlet online beats by dre cheap beats by dre outlet michael kors outlet black infrared 6s black infrared 6s legend blue 11s sac louis vuitton michael kors outlet jordan 11 legend blue michael kors outlet louis vuitton outlet jordan 11 legend blue black infrared 6s jordan 6 black infrared louis vuitton outlet jordan 6 black infrared north face black friday north face black friday